Fatima - proroctví

O roku 2012 a proroctvích.

Fatima - proroctví

Příspěvekod nekdo » čtv 09. kvě 2013 11:59:38

I bude člověk hříšný v své duši promlouvati sladce davům mnohým. Titož v pokoře a klamu budou k němu vzhlížeti a pomazání si dávati. Černá zástava budeť hvězdou mnohých a srdce jejich jsa otráveno jedem hadím. Budež po nepatrno bráti co v rozum bylo dáno.

Na světě bude vody smrduté jež jako víno nabízeno lidem bude rukou nicoty. A oni opíjeti se budou dál a dále, jak nenasytné dítě sahá po prsu. I sochy svatých prolévati slzy krvavé budou by lidstvo vzchopilo se v lítý boj. Mocní panovníci budou chtít lidské duše s jejich těly sestěhovat pod zemskou hroudu, by na nebesa tito nevzpomněli více.

Dají se oni zlákat mamonem slibů věčnosti v hojnosti své.

I vyjde z lůna matky první dítě, jemuž však nebyla pojítkem pupeční šňůra, ono bez pupku bude. A další matky netrpělivě budou očekávati zrod života v lůně svém, však marno.

Nebude více víra v Stvořitele a muž se sepjatýma rukama v hávu slavnostním se bude kochat nad svým dílem. On státi bude nad rozbořeným životem zemským, nadechovati se bude smradlavosti vod se zalíbením. A stále mu budou naslouchati davy již nerozumíc ani slovu bratra či matky své, neb nebude rozumu již více. A dech jak otrávená laguna bude z nitra země, jak škleb na tváři bláznivce, poseká vše živé i neživé...Strhne se roucho z těla toho, kdo prohlásil se zástupcem nejvyšším mezi lidmi a ...

I puknou zdi měst, zřítíc se do hluboké propasti žáru pekelného a s nima i ti, když služebníky se sepjatýma rukama a v srdci kámen byli. Spadne falešná víra i bude lidem přeživším i novým ukázán Stvořitel. Nebude více klamu ni mámení. Nebude více králů ni pánů, neb sesláni na zem budou ti, jež cestu života lidem kázati budou. Sám v sobě bude člověk hledat Boha i tam ho nalezne. Nebude jiný mezi ním a Stvořitelem.
nekdo
 

Re: Fatima - proroctví

Příspěvekod M @rty » čtv 09. kvě 2013 22:35:44

http://myty.info/

29.3.2013 Proroctví z Fatimy (I. a) - Chronologie 1917 - 1962 + Proroctví z Fatimy (I. b) - Chronologie od r. 1963

01.4.2013 Proroctví z Fatimy (II.) - Tři tajemství

12.4.2013 Proroctví z Fatimy (III.) - Druhá část třetího tajemství (Čtvrté tajemství)

18.4.2013 Proroctví z Fatimy (IV.) - Diplomatická verze proroctví

++ http://myty.info/comment.php?akce=fullv ... 02#kom1267 ...
M @rty
 

Re: Fatima - proroctví

Příspěvekod Petr Gejdoš » čtv 09. kvě 2013 22:44:24

Máte na mysli proroctví z Fatimy z roku 1917 ? Odkud tento text máte ?

Obstarožnost stylu toho, co jste zde "kopnul" jako tzv. snad "čtvrté proroctví z Fatimy" (??) totiž docela závažně neodpovídá stylu znění prvnich dvou proroctví a budí to docela podezření, že se jedná o dosti nejapný žertík. Třetí proroctví sic formálně zveřejněno bylo, ale jednalo se patrně o falzifikát - zdůvodnění je na delší řeč. Rovněž ono mělo či má tedy odlišný styl a obsahuje vnitřní rozpory, které jej de facto diskvalifikují coby pravé.

Skutečná proroctví nikdy nejsou "samy o sobě" významově jako nějaké solitery. Naopak se nejčastěji navzájem doplňují a nebývají podstatně protichůdné. Případná protichůdnost proroctví ze vzájemně vzdálených lokalit je dáno právě že částečně lokálním viděním proroka. Jinak v globálních souvislostech to nikoli je možné. To by totiž byl potom samo o sobě důkaz, že se o proroctví nejedná, respektíve že se nejedná o skutečné proroctví. Důvody snad netřeba zmiňovat.
Petr Gejdoš
Expert
 
Příspěvky: 336
Registrován: stř 30. led 2013 13:06:49

***

Příspěvekod Márty » pon 27. kvě 2013 23:21:02

Sám v sobě bude člověk hledat Boha i tam ho nalezne. Nebude jiný mezi ním a Stvořitelem...
..
+ http://www.myty.cz/view.php?nazevclanku ... 2013050001
Márty
 


Zpět na Proroctví, rok 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron